Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolt telefonnál, hogy...

Rootolt telefonnál, hogy lehet törölni a gyári alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Meg hallottam h rootolt telón bármit lehet pakolni SD-re amit nem lehetne az is,és az hogyan?

2013. jún. 13. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Programmal. Áthelyezésre a Link2SD nevű programot használom, törlésre a root uninstal nevű programot. Google Play-ról letölthető.
2013. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Én a system könyvtárból törölgettem őket :D de én kicsit badass vagyok :P
2013. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert ha olyan appot törölsz, akkor használhatatlan lesz a telefon. Vagy valamilyen alapfunkció nem fog működni. Én jártam úgy, hogy a gyári SMS appot töröltem a ROM-ból amit feltettem. Aztán elfelejtettem feltenni alternatív SMS programot és csodálkoztam, hogy nem kapok SMS-t. De más gondot is okozhatsz.

Először csak nevezd át az apk-t mondjuk bpk-ra, és ha nincs gond utána törölj.

Az ES file explorer tökéletes erre.

2013. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,és köszönöm a segítséget,az utolsó válaszolónak külön köszönöm :)Én csak a nagyon alapokat töröltem a gyári volt (Facebook,térkép,gyári zene lejátszó,gyári böngésző,gyáré kamera,...stb.)
2013. jún. 13. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!