Xperia Z pixelhiba?

Figyelt kérdés

Xperia Z mobiltelefonomon egy pintot találtam, ami látószögétől függően változik a színe. Olyan, mintha vízcsepp lenne rajta. Egyszer elvittem a telefont a szervízbe, mert garanciálisan gondolom lecserélhetik, de kaptam egy elutasított üzenetet, amiben az állt, hogy min. 3 hibapontnak kell lennie.... Egyszer esett a telefon és a szélén lejött egy kicsit a gumis része, de már elötte volt ilyen a képernyő. Már 2 kisebb pont jelent meg a képernyő többi részén,de alig lehet őket észrevenni(csak sötétben).

Olvastam itt evvel kapcsolatos problémákat, de sajnos nem elég nekem az információ.



2013. jún. 14. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Három hibapont? Ez komoly? Karácsonykor vásároltam egy iPad 4-et, amin egy icipici pixelhiba volt. Szó nélkül kicserélték.
2013. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az gáz, de hogy necsak az Apple-t istenítsük, a Galaxy S4-emet is szó nélkül cserélték 1 pont miatt(amúgy egy FullHD-s telefonon azért elég nehéz volt észrevenni, de meg se nézték, és már hozták az újat postaszolgálattal) :))

ui.: Nem csak monitorra van ilyen hogy 3 hibapont?

2013. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régen folyton lefagyott és újraindult, lecseréltem és ez ugyanezt csinálta. Utánanéztem és azt írták, hogy majdnem összes Z-vel ez van, majd jött egy frissítés és és megoldva. Most játékközbe kidobál és van, mikor elindítom a játékot, vagy valamilyen alkalmazást megszólal a csengőhang, de nagyon rövid ideig(kb 1/10másodperces megszólalás). Öszintén csak ez a problémám, ez a pixelhiba... Szervizes meg mondta, hogy szerinte is szemétség, de ez a törvény és hogy jöjjek majd ha nagyobb lesz, vagy 3 meg nem jelenik.
2013. jún. 14. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden márka máshogy kezeli a pixelhibákat.

Valahol egy pixelhibával nem foglalkoznak, meg meg van adva, hogy 2 világos egymás mellett, vagy 2 sötét pixel egymás mellett jogosult-e cserére, vagy sem.

Sony-nál akkor lehet így van, de ha GSM boltból vetted, akkor lehet csak kitalálták, mert egy kisebb GSM bolt sokkal kevésbé cserél ki csak úgy egy telefont, mint mondjuk egy T-Mobile.


Hogy tényleg ne csak az iPad-et istenítsük, nekem is 1 apró pixelhiba volt a Nexus 7-emen, és szó nélkül kicserélték. Pedig ahogy utánaolvastam, Nexus 7-nél hivatalosan 2-3 pixelhiba után lenne csak a csere.

2013. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy T-Mobile-be viszem mindig, mert az vagyok és ott vettem.
2013. jún. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!