Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jelenik meg az az iphone 6?

Mikor jelenik meg az az iphone 6?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 15:27
 1/7 Vackorka válasza:
Egyenlőre még csak az 5S fog jönni, az is csak ősszel :)
2013. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
remélem nem 5s lesz, hanem 6. senki nem kíváncsi megint ugyanarra a formatervre, mindenki valami újat akar.
2013. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
második válaszoló, teljesen eggyetértek, ha lesz 5S akkor max teljesítményben lesz ujdonság, és már kissé elcsépelt ez a lekerekített téglalap alak.
2013. jún. 15. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lesz 5S. Már egy brit mobilszolgáltató cégnél Iphone 6 lesz rendelhető. Az Iphone nem tud bevállalni még egy akkor bukást mint a 4S-nél. De már a galaxy S5 is készül. De ki bírja ezeket mindig megvenni? Én most megfogom venni az egyiket, de még nem tudom melyiket. Eddig Samsungos voltam, de az S3 nekem nagyon nagy csalódás volt! Az S4 kijelzője gyönyörű, de mostmár várok.Ősszel elvileg jön az Iphone 6,és rá pár hónapra kidobják a Galaxy S5-öt.Mivel a Samsungnak nem érdeke, hogy sok Iphone vásárló legyen.Azt tudjátok egyébként, hogy akik megvették az S3-at(én is) jól át lettek verve? Mivel már akkor rendelkezésre állt az S4 tecnológia a Samsungnál, de meg akarták várni az Iphone 5-öt.Ezért adtak ki egy butított S4-et S3 néven. Most kíváncsi leszek, melyik mit dob piacra. Az Iphone nagyon hajlik a home gomb elhagyására. És ha a hírek valamelyest igazak,akkor nagyon szép lesz a telefon. A kijelző elvileg a telefon széléig fog érni keret nélkül. Ezek még csak feltételezések, de lehet benne valami.A Samsungról még nincs új hír! Az viszont tény, hogy az Apple Iphone 6 is Samsung chippel lesz ellátva!!! Erről ennyit.
2013. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem mindegy milyen csip van benne, de az nagyon zavar hogy az iOS nagyon zárt és elvont ellentétben az androiddal, nálam az ios miatt szóba sem jöhet az iphone, pedig nagyon tetszik, minden tekintetben kivéve ugye az op rendszer zártsága, mert az tény hogy maga a kezelőfelület is valami csodálatos. Ilyen zárt operációs rendszer miatt nálam a Windows phone sem jöhet szóba.
2013. aug. 5. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik az iOS meg az iPhone, akkor mi a sz@rnak írtál ki kérdést?

Csak azért, hogy fikázd. Szánalmas emberi viselkedés.

2013. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tetszik az iphone és az ios-nek a kezelőfelülete is csak az nem tetszik hogy ilyen zárt az oprenszer
2013. aug. 5. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!