Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt be az USb-vel...

Asdasdasdasd77 kérdése:

Miért nem tölt be az USb-vel a telefon memóriakártyája?

Figyelt kérdés
Nemrégiben másoltam memóriakártyáról gépre (nokia C6) az egyik zene file felmásolása közben valami hiba lépett fel és magától leválasztotta az USb eszközt, eleve fura volt, amikor fel raktam újra gépre a telefont ismeretlennek jelezte az eszközt. Kivettem a memóriakártyát visszaraktam, telefont számtalanszor újraindítottam, másik memóriakártyával a telefonban kipróbáltam de sehogy sem akarja fel ismerni. USb kábel más telefonnal működött. Rákötöttem a telefont a gépre majd a PC-t újra indítottam és fel ismerte a telefont amikor be kapcsolt a gép, ott ki is választottam, hogy Tárhelyre menjen amit be is töltött azonban percenként mintha lehúznák leválasztja majd újból megérzi,hogy rá van kötve és megint csatlakozik és ezt játsza el 1 perc alatt vagy háromszor de 1 percnél többet nem bír ki felismerve az eszköz és leválasztódik majd ismét csatlakozik. Miért lehet ez?

2013. jún. 15. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sérülhetett az USB aljzata a telefonnak, vagy a használatok miatt már elkopott, kontakthibás lehet..
2013. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül egy ilyen javíttatása?
2013. jún. 15. 15:08
 3/4 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy amikor az USB kábel egyenes akkor nem ismeri fel az eszközt de ha a telefon oylan helyzetben van(a kábel eleve jobbra hajlik) akkor fel ismeri és nincs vele probléma.
2013. jún. 15. 15:15
 4/4 windows24 válasza:
nakam is ilyen a telcsim ugyan ez van vele de amúgy inkább vegyél 1 másikat ne javisd meg :D
2013. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!