Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak?

Mi lehet a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Alcatel ot 995öm van, most lett kb 6hónapos. Hangszórója röcsög de nagyon, kb 1 hete. Ma meg észrevettem hogy a kijelzője szarakszik. PL. megnyomom hosszan a kijelzőt a kezdőlapon, ilyenkor ugye előkell jönnie h háttérkép kiválasztás stb.. megnyomom erre be is jön majd a felső lehúzható menü lenyilik meg ilyenek. Facebookon lapozok és elkezd mozogni a lap mintha lapozgatnám összevissza. De ezt az esetek kb 60%ában csinálja, mert nem mindig ilyen. Már csináltam rajta egy gyári beállítások vissz.állítását is. Azt se tudom h et h mutassam be a szolgáltatónál mert ugye nem mindig hülyéskedik van amikor jó.Egyáltalán a kijelzővel lehet baj?
2013. jún. 15. 15:44
 1/2 anonim válasza:
Vidd vissza és mondd el mi baja ha értelmes az ember aki ott van tudni fogja mi baja és segít!
2013. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

mostmár nem csinálja csak ritkán éri el, előző napokban meg nagyon megvolt bolondulva. de a hangszóró miatt ígyís úgyis beviszem, majd megkérdezem akkor.

köszi!

2013. jún. 17. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!