Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb mobilszolgáltató...

Melyik a jobb mobilszolgáltató a Telenor vagy a T-Mobile?

Figyelt kérdés
Kártyásként szeretnék ügyfél lenni, nekem nem a percdíjak hanem a megbízhatóság és ügyfél barátabb szolgáltató a lényeg.
2013. jún. 15. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Telenorral sosem voltak jó tapasztalataim, ezért is hordoztam el a számom tőlük 2 éve. Akkor volt, hogy megrendeltem egy mobilnetes csomagot a kártyás előfizetéshez, és 2 hét után újra levonták a teljes havidíjat. Mikor ezt megreklamáltam az ügyfélszolgálatuknál, az volt a válaszuk, hogy "hát nem a hónap elején rendelte, és akkor hosszabbodik a szerződés" (T-nél arányosan számláznak). Aztán családban még szintén voltak érdekességek (anyámnak kiszámláztak vagy száz SMS-t, mikor alig küldött életében, részletes számlában az volt, hogy kb 1 másodpercen belül küldte el az összeset...), természetesen reklamálás eredménytelen volt. Nem tudom, azóta hogy változtak a dolgok, egy biztos, Telenorhoz önszántamból nem megyek:)
2013. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat. Engem az egyedi ajánlatuk fogott meg, hogy 5 Ft-ért telefonálhatok percenként és ez 200 percet jelentene 1000 Ft-ért.


Illetve vezetékes hívásirányban is jó a 7 Ft-os percdíjuk.

2013. jún. 16. 06:32
 3/3 anonim válasza:
Kérdező: te hol láttál ilyet? én Telenoros vagyok és most tervezek átmenni a Vodához...mert mindig van valami amivel feltudnak húzni...
2013. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!