Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki nem tud esetleg olyat,...

Valaki nem tud esetleg olyat, hogy eladó lenne-e egy kb 15, max 20ezerért egy Sony Xperia J? (lehet használt is! )

Figyelt kérdés
Nagyon sokat keresgéltem, de ilyen telefont, ennyiért sehol, csak 30ezer feletti áron... viszont az enyém ami most van már szétesik, rosszabbat pedig nem akarok. Vagy az is jó lenne, ha ilyen tudásút ajánlanátok, ebben az árkategóriában, ami lehet használt, de ne olyan ami már le van strapálva. Ha van valami, jelezze, és felvehetjük a kapcsolatot. Előre is köszönöm:!:)

2013. jún. 15. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
ez az a kategória, ami viccnek is rossz. nem bántani akarlak, de ahogy én is nézegettem 33-40ezerért árulják. most ha neked is jó állapotban lenne, te eladnád 15-20ért? szal annyiért max olyat kapsz, ami szintén lestrapált vagy hibás.
2013. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egy próbát azért megért:DD köszi:)
2013. jún. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!