Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek új sony xperia...

Szerintetek új sony xperia tipo-t vagy használt párhónapos xperia u-t?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Inkább az U

De egyik se nagy ágyú és a sony szerintem nincs az élmezőnybe a telefonjaival..

2013. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem akkor mit ajánlanál úgy 30 ig többet nem szeretnék költeni mert sajnos elég hamar kinyírom a telefonjaimat :S max 1 év amit nálam kibírnak :( nem kell 1 erőgép előtte egy 500 as procis zte arizonám volt az is elég volt :) tipo vs htc widfire s össze hasonlításba melyik a jobb?
2013. ápr. 29. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

#1


Jó nagy hülyeségeket írsz.

Sony minden árkategóriában nagyon ott van.

Alsó és középkategóriában csak Sony-t szabad venni (tipo, U, sola, P, S, stb.), felsőkategóriában meg az Xperia Z-vel alkotott nagyot.

Egyik legjobb gyártó.


Amúgy inkább egy használt U-t vegyél.

2013. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beleütköztünk egy Samsung fan-ba. Pont a Sony-nak vannak talán a legjobb alsó-középkategóriás telefonjai ha a specifikációkat és az ár/érték arányt nézzük. Felső kategóriában pedig ott az Xperia Z, ha van pénzed 200 ezres telefonokra. Ha jól működik az U és megvan hozzá minden tartozék, akkor U. Ellenben én keresgélnék a Tipo helyett mást, mert nagy a különbség a 2 készülék között.
2013. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Xperia U-m van, de a következő telefonom Samsung lesz, vagy inkább valamelyik Nexus. A Sonytól nem kapsz semmilyen supportot, nem fogna kfrissíteni és csupa bug az android, amit kapsz tőlük. Nem is beszélve a nagy szerveizünkről a Cordonról, ami még a garanciát is visszavonja javításnál, esetleg elbassza a telefonod. Ennyit a Sonyról. :)
2013. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet kell értenem. Én egy sola tulajdonosa vagyok, és a szoftver nálam is rettenetes szar, és a support ennél is = 0. Samsungot viszont nem vennék, mert annál is érdekes a frissítés. Bár egyik droid gyártónál sem jó (kiv. persze a nexus -ok). Inkább olyat veszek, aminél a gyártó kiadja a rohadt forráskódokat, és nem baszakszik a bootloader -el.
2013. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
uhh samsung az biztos hogy nemkell volt és gyülöltem szegényt
2013. ápr. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!