Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen készüléket kaphatok?

ZoZookaa kérdése:

Milyen készüléket kaphatok?

Figyelt kérdés
csütörtök délután köztéren étkeztem egy parkban várakozás miatt Szolnokon a Tisza parton miután végeztem felálltam mentem kb 3-4 méter és azt vettem észre hogy valaki kivesz valamit a farzsebemből (a nadrágomon csak farzseb volt) ahogy hátra néztem azt láttam hogy egy srác fut mintha valaki üldözné elkezdtem futni utána de mivel táska volt rajtam nem értem utol erre pár percre találkoztam egy rendőrrel aki bejelentette és meg nyugtatott hogy meglesz hétfőn kell mennem felvenni a jegyző könyvet ami kell a biztosításhoz a telefonom :Samsung Galaxy Note volt és a biztosítás úgy szól ha már nincs forgalomban vagy az adott t-pont üzletben a telefon akkor a legutóbbi listaár hoz hozzáadott 10 % al drágább telefont kapok első amit nemtudok ez összesn mennyi ? és ez alapján melyik az a készülék amihez hozzá juthatok a t-mobile jelenlegi készülékei közül

2013. jún. 16. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Első hasznos tanács: Hiába szép egy nadrág és divatos, ha a zsebe nem feszül. Nálam az első szempont a feszes zseb, hiába tetszik, ha túl laza. És nem érdekel, hogy olcsóbb, vagy szebb, megveszem drágábban, de direkt a telefonom miatt teszem ezt. Farzsebbe nem teszünt telefont, hiszen a farzseb a zsebtolvajok paradicsoma. Onnan bármikor bármit ki lehet venni.

Csak tippnek írtam, bocsi, hogy offoltam, de én a ruhavásárlásnál kezdem az óvakodást a zsebtolvajokkal szemben.

2013. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!