Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek nyár...

Milyen telefont vegyek nyár végén?

Figyelt kérdés
eddig apple iphone 4-re gondoltam. Esetleg tudtok ajánlani más készülékeket is? esetleg miért nem jó az iphone? a 8 giga elég nekem, az nem lenne baj! elöre is köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 16. 16:19
 1/5 anonim válasza:
75%
Szerintem IPhone-t ne vegyél,mert csak hívásra tudod használni,esetleg játékra.Én Nokia Lumia-t,vagy Samsung készülékeket tudok ajánlani neked.De te döntöd el,milyen telefont veszel.
2013. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 720 . iphone 4 nagyon le fog maradni, az ios7 frissítéssel (hiába lehet majd frissíteni), és ahhoz képest, hogy milyen árban van, hardverileg nem túl kemény(hiába a jó stabilitás)
2013. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs, mégse lumia 720, inkább 820-as, mert 1gb ram van benne és szeb a kijelző is
2013. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
iPhone 4-et ne vegyél. 3-4 éves lesz lassan. És már kezd kiesni a támogatásból is.
2013. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Jiayu G4 Advance :D Én tuti azt vennék. Kár hogy nem lehet itthon kapni (nekem ez nem akadály).
2013. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!