Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyár végén vennék új telefont....

Nyár végén vennék új telefont. Eddig a sony xperia L és az iphone4 8gb-on gondolkozok. Melyiket válasszam? Vagy tudtok jobbat? Max 100ezer Ft-ig!

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Xperia L.

iPhone-nak a kijelzője meg a kamerája jobb, minden másban Xperia L.

2013. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Anacreon válasza:
31%
Én még normális androidos telefonnal nem találkoztam. (Ami nem fagy le, nem akad, nincs valami baja...)
2013. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

#2

Ezzel nem vagy egyedül. De úgyis az xperia -t választja, és mi meg le leszünk pontozva

2013. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#2


Hülyeséget hagyjuk.

Ha nem az alsókategóriát nézed, akkor igenis van normális Androidos telefon, iPhone áráért még stabilabb rendszert is kapsz.

2013. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Xperia L ha egyeni telefont akarsz,

Ajanlom a Galaxy S2-t is hogy nezd meg mert jo telefon, csak az aksival kell vigyazni.

Iphone4 helyett meg egy Iphone4S-t ajanlom mert akkor mar jobban megeri egy picit finomitottab telefon mint a nem finomitott.

2013. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

"iPhone áráért még stabilabb rendszert is kapsz"

Ezen jót nevetem :D

Bár van benne igazság, mert a wp az ios -hez hasonlóan nem omlik össze, nem akad a droiddal ellentétben.

Abba is beleköthetnék, hogy mivel nem írtál az iphone után számot, így valszeg az első iphone ra gondolsz. Az most olyan 15k körül lehet. Légyszi írj egy (okos) telót 15k ért (persze használtan), ami van olyan betonstabil mint au iphone.

2013. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6


Igaz, tényleg vicces, amit írtam, hisz jóval az iPhone 5 ára alatt van már ilyen telefon. Egy 32 gigás iPhone 5 legolcsóbban 185k-ért van, míg egy szintén 32 gigás HTC One egy tízessel olcsóbb. Kamerán kívül mindenben porig alázza az iPhone-t, hardveresen egyértelmű, de most ugye a szoftverről van szó, milyen meglepő, szoftveresen is alázza. Nem fagy, nem akad, stabil. Igaz, iPhone is stabil, szóval legyen döntetlen.

De 100k-ért egy Nexus 4 is hozza az iPhone 5 stabilitását, mondjuk az csak 16 gigás, szóval nem pont 85k-val olcsóbb, ha lenne 32 gigás akkor az drágább lenne, legyen az, hogy akkor így csak 65k-val olcsóbb.

2013. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hogy jött ide az iphone 5? Az előbb még az iphone -ról volt szó. De mind1.

Kinek pap...

2013. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

iPhone-ról volt szó, én meg írtam kicsit pontosabban, hogy iPhone 5, ami - javíts ki ha tévedek - úgy tudom szintén iPhone, ezért is kapta az iPhone nevet.


Írhattam volna iPhone 4S-t is, de gondoltam 5 a legújabb, legjobb modell, akkor a legjobbat hasonlítsuk össze stabilitás szempontjából egy másikkal.

De szerintem ezt a vitát ne folytassuk.

2013. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, de konkrétan nem kaptam arra választ melyiket válasszam és miért.

más telefont is ajálnhattok!

2013. jún. 15. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!