Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Samsung Galaxy S...

Milyen a Samsung Galaxy S Advance képernyője?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy Gorilla Glass-os ,de ez nem nehezíti meg az ujjak érzékelését? Csak mert nem szeretem ha nagyon rá kell nyomni az ujjamat... remélem hogy van olyan jó mint a Samsung Galaxy Ace képernyője :P És milyen a hátlapja? Nem csúszós? Nem izzad bele a kezed?

2013. jún. 16. 17:17
 1/7 anonim válasza:
személy szerint nekem tetszik. A telefon kijelzője nagyon jól érzékel, még védőfóliával is. Amit nem bír, a nedvesség. Olyankor lefagy, vagy olyan mintha nem tudná mit akar. Ilyenkor értelemszerűen megtörlöd és kutyabaja. A hátlapja is jól van kialakítva, nem teljesen sima, ezáltal nem csúszik.
2013. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval jó! Értem,köszönöm szépen a válaszod.
2013. jún. 17. 21:41
 3/7 anonim válasza:
Szivesen. De lehet mas telefon pont hibas lesz.
2013. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,nekem jövőhét elején jön meg a telefon,és már nagyon várom.D
2013. jún. 18. 10:33
 5/7 anonim válasza:
Biztosan szép, de az amoled miatt pár hónap alatt beég.
2013. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi ég be?
2013. jún. 18. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
na igen... mi ég be?
2013. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!