Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az M-TECH aTAB 5 Phone MTK6577...

Az M-TECH aTAB 5 Phone MTK6577 telefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék venni és nem tudom, hogy biztosan megéri-e... Azok válaszát szeretném, akiknek van ilyen vagy az ismerősének van, így konkrét véleményt tud róla fogalmazni!

2013. jún. 17. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nagy szám telefon, de nem is szörnyen szar, viszont Huawei Ascend Y300 erősen veri.
2013. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyet vett a haverom a tescobol. Azóta isszervízbe van. Ja és azt mondta az eladó hogy mind az 5-öt visszahoztàk amit eladtak.

Én nem vennék.

2013. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rengeteg helyen utánaolvastam és azt mondták, hogy jó, de most meg azt mondjátok, hogy nem...Az a baj, hogy elég sok az ellentmondás... Ha veszek, akkor sem a tescóból mert abban nem bízom meg...de azért köszönöm!
2013. jún. 17. 11:45
 4/11 anonim ***** válasza:
A telefon adatai alapjàn csak jónak tünik. De hasznàlat közben problemàs. Miért akarsz il yet venni?
2013. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert a régi telefonom (nem okos) tönkrement és szeretnék egy androidosat. Rengeteg helyen utána olvastam és még teszteket is. Ezek alapján jónak tűnt és még az ára is elfogadható!(a teszt során kipróbálták a telefont és leírtál előnyeit és hátrányait
2013. jún. 17. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:
evolve fx 420-v 520 at vegyél
2013. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem is tudom..nem nyerte el túlságosan a tetszésemet...de azért köszönöm! :)
2013. jún. 17. 16:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam már korábban is: Huawei Ascend Y300. Minden szempontból jobb.
2013. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egyik osztálytársamnak is van ilyen és azt mondja h nem jó telefon...
2013. jún. 17. 16:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Okés...Akk szerintem előttem szólók (kinek nem inge nemveszi magára) messze nem értenek semmihez...Pff...Igen kis barátom az a sima 1ghz adreno 203-al ami mellesleg ritka mint a szar veri neked...Nyilván valóan értesz hozzá te is...Atab5-ből több fajta van nekem ami személy szerint van az PowerVR SGX531, DualCore 1Ghz, 512mb RAM amelyből átlag 300 használható...8mp hátlapi és 2mp előlapi kamera hátlapon led vakuval, 2500mAh-s akksival...Messze visz minden játékot persze ami full HD-s pl N.O.V.A. 3 ehhez már hozzáértő személy kell h fusson laggmentesen...Szval erről ennyit jó telefon,működik,megére annyit amennyibe kerül?! Ne kérdezd...Az enyém ráadásul tesco-ból van...Ottis sokat vittek vissza de mert barmok...Hozzánemértők kezébe nemvaló telefon eleve...Viszont az igaz hogy ha vmit elcseszel rajta...Pl megrepeszted az érintő lapot cseszheted merrt cserélni nemtudod!Sajna plexi, nem üveg!Így ha reped halott...és mivel 5"-ról van szó könnyen reped ha ütöd stb...(nah persze miért ütnéd stb...)
2014. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!