Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik Android Emulátor...

Létezik Android Emulátor Windows Phonera?

Figyelt kérdés
Vagy van valami megoldás amivel tudom futtatni az android játékokat Windows phoneon? (Lumia 820)

2013. jún. 17. 22:41
 1/9 Csari Marci válasza:
igen , szerintem létezik. pont ma láttam egy olyan videót hogy nokiára tesznek android ot. a mai világba már mindent lehet
2013. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudnál linkelni? :(
2013. jún. 18. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Az valószínű vagy Symbian-os Nokia volt,vagy N9 ami meg Meego-s.Lumián csak kamu lehet egy ilyen videó.Ugye a Meego-nak,a Symbian-nak,és az Android-nak is Linux féleség az alapja,az ezért lehetséges.Lumiák WP8-a natív kernelt használ.Hardware-esen meg sem eszik más rendszert,én úgy tudom.

N9 Meego-ból,Android: https://www.youtube.com/watch?v=hZwQTD2-kAk

Symbian Nokia-ból,Android: https://www.youtube.com/watch?v=1jjudUxDlgU

Lumiát nem véletlen nem találsz,max. kamut.Ilyen alkalmazást mutogat max. amit marketről le lehet szedni,de az csak úgy néz ki,mint az android,és nem igen használható semmire.

2013. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Barátom engem ez a videó meggyőzött.... nem kamu szerintem:

http://www.youtube.com/watch?v=5GAx41jRjiY

Ilyet kamu izével nem lehet :(

2013. jún. 18. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:

A Dual Boot és az Emulátor két külön dolog.


A Dual Boot telefonon is hasonló ahhoz, amikor PC-n induláskor kiválasztod, melyik már feltelepített operációs rendszert akarod épp boot-olni. (Windows 7/Windows XP / Linux / DOS / QNX / egy másik Linux/Windows, stb. stb.)


Több WP telefonra tényleg csináltak lelkes programozók Android oprendszert is, innen már csak egy lépés, hogy a WP-t lecseréli, vagy a WP-t meghagyva mellé teszi az ember(esetleg SD kártyáról boot-olja az androidot).

2013. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is több op rendszer van a számítógépemen. De ezt akkor hogyan tudom megcsinálni a Lumia 820-asomon?
2013. jún. 18. 23:42
 7/9 A kérdező kommentje:

Szeretem a Windows Phone-t csak Androidra több a játék, így hát azért kéne, hogy az alkalmazások melyek nem elérhetők Wp-n használjam Androidon. (persze a Lumián)

Alapból a WP-nt használnám, csak ha játszani akarok vagy mit tudomén akkor Bootolnék be másról.

2013. jún. 18. 23:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egy HTC HD2,ami eredetileg nem is Windows Phone,hanem Windows Mobile 6.5.Az teljesen más tészta.Olyanra valaki rárakta a Windows Phone 8-at is.Holott azt hiszem egy 2009-es telefont tisztelhetünk benne,még a Nokia,WP korszak előttről.A telefon buherálok nagy kedvence a készülék.

[link]

2013. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. :(
2013. jún. 19. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!