Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia ray vagy...

Sony Ericsson xperia ray vagy xperia Arc S?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekel, hogy melyiket kényelmesebb használni, illetve arra is kíváncsi vagyok, hogy milyen képeket csinálnak:)
2013. jún. 17. 22:42
 1/5 anonim válasza:
Nekem Arc S-em volt nagyon meg voltam vele elégedve. Most iphone 4s-em van és szerintem az arc szebb képeket csinált. Meg szép telefon vékony nagy képernyő és nekem fehérben volt :)
2013. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Instagram elérhető volt rajta?:) (Sajnos a mostani telefonommal nem tudtam letölteni a marketből. sony e. xperia x8)
2013. jún. 17. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem xperia ray-em volt. Most cseréltem iPhone 4s-re. Nekem lassú volt a ray,kevés az a 4 giga ,ami benne van. Ment rajta minden,de lassú volt.
2013. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem ray-van a bátyámnak meg Arc szóval ismerem őket :D

Kb. ugyan azt tudja. Nekem a ray jobb mivel kisebb(lány vagyok és a lány gatya zsebek kicsik). Bátyám azért bánta meg,h Arc-ot vett mert az drágább de ugyan azt tudja mint a ray. Nincs egyikre se panasz.

2013. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja és persze le het tölteni mindent google-play-ről
2013. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!