Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone vagy android...

Windows phone vagy android lenne jobb?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

-mire akarsz használni egy telefont.

-mennyi pénzt szánsz rá.

-mik az igényeid amire szükséges van egy okostelefon esetében.


ezekre válaszolva, megválaszolható a kérdés, de igy is látom, hogy értelmetlen vita meg hőzöngés lesz itt, hogy melyik jobb és melyik nem,szerencsére ez nem érdekel senkit, ird le a fentieket, és az alapján mérlegelhető,melyik számodra a megfelelőbb.(akkor vagy visszanézek, vagy egy értelmes válaszadó tájékoztat)

2013. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Internetezésre,fényképezésre és videókészítésre szeretném leginkább használni

A maximum, amit költeni szeretnék rá, az kb. 55 000 Ft, annál többet nem.

Igények terén nincs tapasztalatom,nem volt még okostelefonom, nem tudom,mit vegyek figyelembe annak kiválasztásakor.

2013. jún. 18. 14:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Az eddigi olvasottak alapján, ahogy utánanéztem,én egy Nokia Lumia 800-ra gondoltam, bár az elrendezése nem túl megnyerő számomra,de a tartalma tetszik.A leginkább a Facebook elérés valamint a Word használat.
2013. jún. 18. 14:04
 4/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha ennyi a feltétel akkor a lumiák jók lesznek :)
2013. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Internetezésre,fényképezésre és videókészítésre szeretném leginkább használni


Igazándiból ebben semmi olyan nincs ami megkövetelné neked az android nagy nyitottságát és miegyebét, a windows phone is bőven megfelel neked,gyors, és ezen funkciókat maradéktalanul kihasználhatod rajta, kiváltképp a fényképezést.(nokián)

Ennek alapján nem rossz választás a lumia800, de általában nem javasolják am egvételét mert tavalyi mobil.de ha nem vagy megszállottja a frissitésgetésnek és egy jó kamerával szerelt egyedi telefont akarsz, arra jó a lumia 800.

520-as is elég lenne, csak nincs benne vaku",a 620as nem annyira a kameráról hires, afölött pedig a 720 van, ami 76, legalábbis kártyás csomagban,azzal pedig túllépjük a büdzsét.

vannak még alternativák, például a HTC Desire X, azzal csak az a probléma, hogy kitudja meddig él még a htc, és nincs elhalmozva támogatással,vagy a samsung galaxy s advance-t is ott van, csak számodra semmi értelme nem lenne igazából.a kamerája pedig, hát nem is minősítem,itt van az asztalon, akkorse használnám ha nem lenne más a házban,az android szokásos gyerekbetegségeivel (fél nap alatt való lemerülés,és társai[tapasztalat])

ebből kifolyólag a lumia 800 marad, én azt választanám

2013. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jún. 18. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Android-nál sokkal esélyesebb az instabilitás létrejötte idővel, azt romolhatod haláláig utána kb, meg állandó visszaállítások, ha azt akarod, hogy ne legyen szarozás a telefonnal, akkor a LUMIA 620-at ajánlom.
2013. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!