Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tölt, hol nem tölt a...

Hol tölt, hol nem tölt a mobilom. Valami házi praktika?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy a töltő a gond, és vettem egy usbs töltőt. Így sem javult a helyzet. Van, amikor rendesen tölt, van amikor egyáltalán nem és van, amikor tölt ugyan, de csak nagyon nagyon lassan. Érdekesség, hogy ahogy töltőre rakom, megjelenik a kis villám az aksi jelén, de pár perc múlva ha ránézek, kevesebb %-on áll. Pedig a villám ott van. (xperia x8)
2013. jún. 18. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jó a telefonod.
2013. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyári töltőkkel/kábellel próbálkozol, vagy utángyártottal? Utóbbit nem ajánlom, van hogy nem tölt, meg van hogy nem műxik töltés közben az érintőpanel. USB töltőn gondolom adatkábelt értesz. Próbáltad a számítógép hátsó USB aljzatába dugva? Általában a front oldali USB-k kevesebb áramot adnak.
2013. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam mindenhogy, de semmi. Utángyártott, de kipróbáltam gyárival is, úgy sem jó. Sőt most vettem egy új aksit is (mert a boltban kipróbáltuk és úgy töltött éppen akkor) de ma már megint semmit sem tölt..
2013. jún. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!