Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Xperia P telefont...

Domán Martin kérdése:

Vettem egy Xperia P telefont 4. 0.4-es rendszerrel GSM-nél, és frissítettem Jelly Bean-re, és vissza szeretném állítani. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Vagy hogyha visszaállítom és a 2.3.(nem tudom mennyit rakja vissza) akkor, a 4.0.4-re vissza lehet frissíteni? vagy hogy van ez az egész. Azt is irjátok, le hol lehet visszaállítani, köszi előre is :)

2013. jún. 18. 21:09
 1/10 anonim válasza:
2.3-ra biztos nem tudod downgradelni mert alapból a 4.0 van rajta
2013. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és hogyan tudom visszaállítani arra a verzióra?
2013. jún. 18. 21:17
 3/10 anonim válasza:
annyira énsem tudom mert csak 1szer állítottam vissza egy nokiát de gyári beállítás visszaállítással? nemtom nem akarok hülyeséget mondani
2013. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát látok valami olyasmit de szerintem nem jót látok :D..de igazából én se akarok hülyeséget csinálni :S
2013. jún. 18. 21:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha esetleg visszavinném GSM-hez, megcsinálják hogy visszaállítják? Es kb mennyibe fájna?
2013. jún. 18. 21:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, az összeget nem tudom. De ha pofátlanok, akkor elkérnek érte valamennyit. Amúgy ezt te is bármikor meg tudod csinálni. Le kell töltened a romot, utána a flashtool nevű programot, és megfelelően feltelepíted. Ha ennyit csinálsz, akkor a garancia is megmarad, de amúgy ügyelj arra, hogy ha T-s a telefonod, akkor T-s romot tegyél fel.

amúgy google-ben keress rá a dolgokra. A Flashtool-al való telepítésre is.

2013. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"T-s a telefonod, akkor T-s romot tegyél fel."

Teljesen mindegy milyen romot teszel fel rá, nem kell feltétlen szolgáltatósnak lennie. A többi helyes.

Miért szeretnéd visszaállítani?

2013. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi, utánanézek :) Mert többször lefagy mint az előző, néha elmegy a hang telefonálás vagy zenehallgatás közben, hivást se tudok egyből fogadni..köszi mégegyszer, megnézem, hogy lehet, aztán megpróbálom.
2013. jún. 20. 10:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, mindegy, hogy milyen romot tesz rá végülis, mert, ha T-s telefonja van, beviszi a Telenoros romjával azért, h csinálják meg, aztán szépen megvonják a garit. Én erre akartam felhívni a figyelmét, mivel úgy látszik, hogy nagyon nincs benne az ilyenben.
2013. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már megoldottam KÖSZI MINDENKINEK :)
2013. jún. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!