Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hauwei Y300 telefonról mi a...

Hauwei Y300 telefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olcsóbb fajta okostelefont szeretnék venni, maximum 40000 Ft-ot tudok rászánni. Már tettem fel egy kérdést, hogy ebben az árkategóriában ki mit ajánl, és ott említette valaki ezt a készüléket. Kicsit utánanéztem, és tényleg sok mindent tud, de nem tudom, hogy érdemes-e megbízni ebben a (ha jól tudom) kínai márkában. Kinek mi a véleménye róla? Pozitív és negatív tapasztalatokat is írhattok, ha van!
2013. jún. 18. 21:56
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

Az én telefonom annyira kínai, hogy egyenesen Kínából rendeltem. Jiayu G3 a becses neve. Eleinte mindenki hülyének nézett hogy "kínai szart" veszek most meg már irigyek :) Simán hozza bármelyik itthoni banda szintjét megbízhatóság és minőség terén. Ha ráragasztanék egy LG logót szerintem nem tűnne fel, hogy ez bizony nem az.

Tehát a kínai brandok is vannak olyan jók, mint a koreaiak.

2013. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!