Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A galaxy s2-mben a RAM 560/827...

A galaxy s2-mben a RAM 560/827 mb. Ha üritem a ramot akkor szépen lemegy 400ra 560ból de néhány perc múlva újra vissza szökik 560ra. Megtudná valaki magyarázni hogy ez miért van és hogy mi a megoldás? A válaszokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 22:58
 1/4 anonim válasza:
Folyamatosan használja a készülék. Ha kiüríted, leállít több folyamatot, de csak rövid időre. Ne üritgesd sűrűn, mert károsíthatja a telefont. (nekem is s2van)
2013. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mit lehet csinàlni hogy neszökjön ilyen magasra?
2013. jún. 19. 09:29
 3/4 A kérdező kommentje:

Vagy van olyan program ami bezàrja és kilővi a RAM-ból azokat a programokat amiket nem hasznàlok?

De nem örökre bezàrja csak addig míg én újra megnem nyitom azokat.

2013. jún. 19. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Beállítások --> Fejlesztői beállítások --> Utolsó előtti (Háttérfolyamatok száma) --> Állítsd át max 2-re


Láss csodát a RAM kb. 350MB-re megy.

2013. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!