Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb és a...

Susogosmacko kérdése:

Melyik a legolcsóbb és a legnagyobb Sony Xperia telefon?

Figyelt kérdés
Most ezek a betűs telefonok pl.: Sony Xperia P,S J,K. Ilyenek közül melyik a legolcsóbb és a legnagyob??

2013. jún. 19. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok: és azzal nyugtatod magad, hogy ilyen kommenteknek mondasz ellent, és véded a telefonodat hogy bebizonyítsd magadnak hogy te igenis jó cuccot vettél és ha valaki ezt ellenzi akkor arra ráförmedsz
2013. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Kérlek ne személyeskedj. Köszönöm.

Ha tudni akarod, még nem volt, és nem is lesz blade -m. Példámban csak azért szerepelt, mert egy híres telefonnak gondolom. De ha téged zavar, akkor olvas blade helyett pl. sony ericsson arc s. Vagy bármi mást.

Kíváncsi vagyok, hogy most mibe fogsz belekötni.

2013. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én csak azt akarom veled megértetni, hogy egy csúcskategóriás telefont nem lehet összehasonlítani egy alsó -középkategóriással. lehet hogy mind a kettő android, de gondolj bele. Számítógepből se tökmindegy milyet veszel mert pl van egy 40 000-es win 7-tel meg egy 400 000-es win 7-tel. Melyiket választod? a 40 000-eset amin még az internet behozása is szenvedés lesz, (én már tapasztaltam), vagy a 400 000-eset amin minden full grafón elfut laggmentesen? (ezt is tapasztaltam)
2013. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tudja a FullHD-t kezelni (kijelző), míg a ZTE nem.

Tud 4 magot kezelni, míg a ZTE nem.

Tud FullHD videót rögzíteni,míg a ZTE csak VGA-t.

Tud intelligens telefonlezárást,míg a zte nem.

Tud előlapi kamerát kezelni, ami képessé teszi a videótelefonálásra.

Tud nagyfelbontású videókat lejátszani, vágni.

Tud divx kódolást kezelni.

Tudja Flash támogatást.


Stbstb.

Illetve az előbbi hozzászóló:

Van 2 gép:

40.000 Ft

400.000 Ft

Ugyanúgy 1 Operációs rendszer, egy cseppet sem tud többet egyik a másiknál.Az egyetlen különbség a 2 között a MINŐSÉG és a SEBESSÉG.

Nem mindegy, hogy már az egér ide-oda huzigatása is akad, vagy majd a GTA V-t fullgraf-on viszi.


Mellesleg: A Samsung Galaxy S4 jelenleg a legmodernebb és legizmosabb készülék. Tehát az,hogy feltételezed: "(közel sem) mindent visz" hatalmas tévedés. Konkrétan minden egyes alkalmazást képes kezelni ami eddig a Google Market-ből elérhető. Megvan hozzá az erőforrása. Sokszorosan is. Mondj egy alkalmazást amit nem tudsz rajta használni és elfogadom a te igazad.

2013. jún. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A blade tud repülni.

A blade tud úszni.

A blade -el tudsz ütni.

A blade -el tudsz enni.

A blade tud király lenni.

A blade tud jobb lenni bármelyik telefonnál.

A blade tud tudni.

A blade tudja, hogy tudja, hogy tudja.

2013. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Hartmann Von Mathias válasza:
"3.5 GB-tal több RAM van benne" Gratulálok hülyegyerek :'D az S5-ben is csak 2GB RAM van, egyedül a Sony Z2-ben Van 3GB... Nem èrtem hova magasztalnak egy szarszungot??? o.O
2014. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!