Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire macerás Androidról...

Mennyire macerás Androidról iOS-re váltani?

Figyelt kérdés
Oké, persze, más a rendszer, meg kell szokni, de én arra gondolok, hogy nemcsak a saját dolgaimat tárolom a Google szolgáltatásai segítségével (Gmail, Calendar, a kapcsolatok), hanem az ismerőseim is mind Gmailes címmel rendelkeznek, és mindig GTalkon csevegünk, ha úgy van. Készülök a nyár folyamán iPhone-ra váltani, és bár tudom, hogy a legtöbb Google-alkalmazás (talán mind) megtalálható iOS-re is, de azért mégis vannak félelmeim. Mivel az Android a Google rendszere, tökéletes az összhang, és az érdekelne, hogy ez megmaradna-e iOS-en is. Tehát pl. ugyanúgy gond nélkül fogom-e tudni a kapcsolataimat szinkronizálni meg ilyesmi. Valamint érdekel még, hogy sokat szívhat-e az ember, ha PC-n/notin nem OS X fut, hanem Win7/Win8, vagy a Windows-kompatibilis iTunes ugyanúgy teszi majd a dolgát, meg nem lesz-e macerásabb amúgy hozzáférni gépen a teló memóriájához, mint mondjuk egy Androidos kütyü esetén? Köszi előre is!
2013. jún. 19. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,fogod tudni . Az iphone a google osszes funkcioja tudja szonkronizalni exchange -en keresztul (mail beallitasokban meg kell adni az m.google.com szervert es az accountodat, 2 perc alatt lehuz mindent) . A gep meoriajahoz "macerasabb" hozzaferni a zart rendszer miatt,zeneket csak felfele tolthetsz , bluetooth csak ios eszkozok kozotti atvitelre korlatozott(meg audiora) , windows-al siman szinkronizalhatsz mindent,nem gaz ha n incs osx . Nem kell feli tole,nekem sokkal jobban tetszik az ios mint a droid (igaz lassan mar a wp8 is jobban tetszik - a maga osszes gyerekbetegsegevel egyutt)
2013. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Ugyanakkor rosszul fogalmaztam, nem a telefonról akarom a gép tartalmát elérni, hanem fordítva, ha rádugóm a telót a gépre, akkor a telóra tudok-e zenéket másolni pl., de ezt is megválaszoltad. :)


Én amúgy nem tudok különbséget tenni, szerintem mind a kettő (már Android és iOS) más miatt jó, csak droidnál sajnos könnyen lehet negatív az élmény, ha alsókategóriásat választ az ember. Én az optimalizáltság miatt döntöttem végül az iPhone mellett, meg a támogatás is biztosabbnak látszik, e téren a droidos telefonokkal sokszor könnyű szívni tapasztalataim szerint. :)


De a lényeg, hogy akkor nem aggódom, kösz még egyszer a segítséget! :)

2013. jún. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!