Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z tényleg akad...

Sony Xperia Z tényleg akad vagy ezt csak az "ellenzői" állítják?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a gép, szerintem korrekt de mindenki csak untat róla a kijelző miatt... Mindenki a Htc-t gyúrja de szerintem egy király dolog a vízállóság, nameg, a htc is tetszik de nem tudom, hogy melyik a jobb... Mindent az Xperiáról légyszi.

2013. jún. 19. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jó az az xperia z, de a kijelzője tényleg nem egy nagy szám, de azért annyira se xar, amennyit lovagolnak egyesek rajta.


Akadni pedig nem szokott, de...


Ha valaki dugig pakolja appokkal, előfordulhat. De akár mással is... Pl. galaxy s3-al, s4-el is.


Nemrég épp itt volt erről egy kérdés, s3-al kapcsolatban.


Ui:(A sony-t (ericsson)-t, kb. azóta utálják egyesek amióta kijött tőlük az x10 mini és az x8, azok tényleg nem voltak a helyzet magaslatán, de ezek az első androidos telók voltak a sony-tól...

2013. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor tényleg nincs baj a z-vel
2013. jún. 19. 17:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Akadni akad, néha megröccen, de ne egy zte blade szintre gondolj. Ha soha nem akarsz látni akadást, akkor iphone (4s vagy a fölött), vagy a BB Z10, vagy egy jobb WP8 -as teló.
2013. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
EGYÁLTALÁN NEM AKAD!!!
2013. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
volt xperia z-m, a kijelzoje tragya, es tenyleg akad rajta az UI... :(
2013. jún. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
iphone??? xdd elbujhat a Z mellett
2013. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5


megjelenés napján vetted?


mert 1 hét múlva már volt rá frissítés...


de tudjuk ezen az oldalon a sony-t az x8 óta utálni kell,..

2013. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

A sony launcher -ével van baj. Csak az akad. Én az új touchwiz -re cseréltem, és így majdnem hibátlan az egész telefon. Majdnem.

2013. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem értem mit beszéltek.. Itt szerintem senkinek nincs Xperia Z-je, ha azt írjátok, hogy szar a kijelzője, megakad.. A képernyője jobb mit az iPhone-é.. Miről beszélünk? A hardver nagyon komoly és (nálam) még soha nem akadt meg, SOHA! Két hete folyamatosan használom!


A világ 2. legjobb mobilja!

2013. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12:40 Igen a második mert a HTC ONE a legjobb!!
2013. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!