Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z tényleg akad...

Sony Xperia Z tényleg akad vagy ezt csak az "ellenzői" állítják?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a gép, szerintem korrekt de mindenki csak untat róla a kijelző miatt... Mindenki a Htc-t gyúrja de szerintem egy király dolog a vízállóság, nameg, a htc is tetszik de nem tudom, hogy melyik a jobb... Mindent az Xperiáról légyszi.

2013. jún. 19. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Meghogy az iphone nem akad??? Hahahahahaha :D:D:D ez meg viccnek is gyenge volt. Az 5 is egy rakat szar, mar bocsanat. Nem vagyok apple ellenes, de a bnomnek iphone 5je van es igenis akad, neha kikep alkalmazasokbol,meg ilyenek..
2013. jún. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Z van nekem. Gyárilag nem akad egyáltalán! De 200+ app felrakása után már más lesz a helyzet.


Ja, és ha a teljesítmény a fontosabb, és nem az aksi idő, akkor a 2 féle Stamina üzemmód egyike se legyen bekapcsolva!

2013. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Volt itt 1 hétre tesztképp egy Z nálam. Tegnap vittem vissza. Legszívesebben megtartottam volna, mert nagyon jó volt használni. A kijelzője szép, az nevezi rondának, aki Samoled párti. Nem egy IPS az biztos, de már javították szoftveresen a fakóságot nagy részben. A telefon nagyon gyors, főleg a 4.2.2-es frissítéssel (emiatt jött tesztre). Néha néha pillanatokra megakad, de ezt minden okostelefon megteszi. Akkor lesz szaggatós, ha teletömöd felesleges alkalmazásokkal. Én csak ajánlani tudom. Vigyázni kell a leejtéssel a üveg miatt, és azért éhes egy jószág (mint a legtöbb ilyen szörny), de semmi más gond nincs vele,
2013. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Néha néha pillanatokra megakad, de ezt minden okostelefon megteszi."

Az iphone 4s és 5 SOHA!

2013. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nem a faxomat, azt...


tedd az is tele appokkal és rájössz...

2013. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!