Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 vélemények?

Nokia Lumia 920 vélemények?

Figyelt kérdés
Váro őket... :)

2013. jún. 20. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
heloka:) nekem lumia 920-am van és hát egy iszomnyatgyonyoru telefon szerintem.Amikor a lumikat neztem a 800 as tetszett leginkább de azonwp7-van a 8as szoftverben sokminden javitásra kerult,csak ajánlani tudom a telot nekem a szoftvere is nagyon bejon...kulonlegesnek érzem a sok android mellet.A kamerája elképesztö,a rendszer nagyon stabil nem fagy akadozás csak a bugos játékoknal van....nagyonjo telo,sztem jo valasztanál ha megvennéd .nekem azis tetszik benne hogy a kulselyen nem egymas hegyere vannak felhalmozva a toltokimenet a hangszoro stb.hanem szepen szimetrikusan..a telefonhoz elvezet hozzányulni,most is errol irok!:P
2013. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah,szep telefon,de piszok nehez . Utalom,hogy nem tudom kulon allitani a klikkeles hangjat a csorgotol,vagy ebresztototl, ha valamelyiket halkitom,az osszes tobbi rendszerhang is vele halkul . A telepitett programok rosszul mukodnek egyutt , pl. hiaba alapszintu fiok a facebook,egyszeruen nem tudsz kepet feltolteni a facera . A kulonleges erintokepernyo miatt nagyon sokszor a zsebemben is bekapcsol a hanghivas .


Ezen tulmenoen nagy baj nincs vele, velhetoen a juliusi frissitesben ezeket javitani fogjak ,mivel elegge sokan paszkodnak is miatta.

2013. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudok róla hogy rohadt nehéz, ezért is jön be.

Amiért nekem bejön: kialakítás, rendszer, Nokia, stílusos.... :)

2013. jún. 20. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
..pont van egy eladóm :D
2013. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A beépített facebook-kal lehet képet feltölteni, és a szuper érzékeny képernyő szuperérzékenységét is szuperül le lehet venni/kikapcsolni.
2013. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!