Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Lehet, hogy elromlott a...

SOS! Lehet, hogy elromlott a SIM-kártyám?!

Figyelt kérdés
Évek óta ugyanazt a SIM-kártyát használom, hogy megmaradjon a telefonszámom. Ha új mobilt vettem, átraktam abba. A legutóbbi 3 mobilom mind meghibásodott egy kis idő után, nem reagáltak, ha megnyomtam a gombokat, néha maguktól kikapcsoltak (és ki kellett nnem az akkut, ha vissza akartam kapcsolni), nem engeték, hogy hívást indítsak, stb. Le kellett váltani őket. A mostani mobilom is totál megbízhatatlan, romlik el, stb, pedig semmi rosszat nem csinálok vele. Egy régi, már nem használatos mobilba átraktam a SIM-et, hogy azon tudjak telefonálni, mivel totál káros a saját mobilom,de most a régi mobil rendetlenkedik, a sajátom meg, a régi mobil SIM-jével viszonylag jól használható. Elviszem majd szervizbe, de elméletileg lehetséhes, hogy elromlik a SIM-kártya?

2013. jún. 20. 13:26
 1/1 Wadmalac ***** válasza:
Lehetséges. Ennek is van némi statikus memóriája, ami hibásodhat a korosodással. De más hiba is lehet. Próbáltad esetleg a kontaktfelületeit megtisztítani? Én ceruzaradírral szoktam fényesre sikálni.
2013. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!