Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszaállítottam a gyári...

Visszaállítottam a gyári adatokat androidos készüléken, de letörölt olyan programokat is, amit nem kellett volna. Rendszergazda telepítette valszeg, meg más cégek. Hogyan tudnám visszahozni őket? Nem áruházból lettek letöltve

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyári visszaállításnak ez a lényege, hogy mindent legyalul. Újra kell telepíteni az adott cuccokat. De azt áruld már el, hogy mi ez, hogy a rendszergazda meg más cégek (többesszám?) telepítettek a telefonodra?
2013. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na és amik gépre is vannak? h pl a törölt képeket visszahozzák, ha nem lett már felülírva a tárhely? Az undelete most fut rajta, kíváncsi leszek rá
2013. jún. 20. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a képek nem a Micro SD kártyán voltak, baszhatod. Ami a MicroSD kártyán van, azt nem törli le!
2013. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2013. jún. 24. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyári visszaállítás újraformázza a telefon pertícióit, majd ráteszi a "szűz" androidot. Ráadásul magasabb verzióknál még csak nem is FAT rendszerben van, hanem Ext2-es linux partíció, visszahozni adatokat, hát enyhénszólva...
2014. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!