Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a (z) FR kifejezés...

Gergely Szilvia kérdése:

Mit jelent a (z) FR kifejezés telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A telefonom azt írta ki, hogy nem frissíthető, mert módosított készülék. Utánaolvastam fórumokon, és azt írták ilyenkor "fr"-t kell csinálni. Na de mi ez? :) Formázás? Vagy valami teljesen más? Esetleg az eredeti problémában tud valaki segíteni? (nem talált frissítést, mert "módosított készülék" - ez mit jelent?)

2013. jún. 20. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ez számít, akkor Samsung Galaxy S3 miniről van szó, természetesen Androidos (4.1), gyárilag független, GSM-ből vásárolt 1 napja.
2013. jún. 20. 20:48
 2/5 reptoid ***** válasza:
Szerintem Factory Reset
2013. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom.
2013. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Arra nincs ötletetek, hogy miért írja, hogy módosított készülék?

2013. jún. 20. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért mert módosított készülék, másképp sztem nem írná, ha nem lenne az, esetleg akkor ha meghibásodik, a lényeg hogy nyomj neki egy FR-et.
2013. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!