Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldre utazunk jövő év...

Thaiföldre utazunk jövő év elején. Helyfoglalással kapcsolatban kérdezném: mit jelent a "poor seat" kifejezés a repülőgépen? Végre sikerült helyet foglaltatnom, erre látom, hogy milyen helyre ültettek. :- ( Valaki esetleg már ült azon a helyen?

Figyelt kérdés

Küldöm a linket. Köszönöm előre a válaszokat!


[link]


2011. dec. 2. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanitt van egy FAQ rész, amiben leírják, hogy a poor seat nem ablak mellett van, és kevesebb hely a lábaidnak, és a székek is szűkebbek az átlagosnál.
2011. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, időközben már elolvastam én is.... :-(
2011. dec. 2. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
..de ezesetben "csak" annyit jelent,hogy a többihez képest kevésbé tudod hátrahajtani az ülést . A lábadnál nem lesz kevesebb hely. Mivel ezt egy hosszútávú járatnak nézem,jó ha beveszel valami gyogyit és végigalszod az egészet.
2011. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Állóhely? :D
2011. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sikerült máshová foglaltatnom. Itt csak a kerozintól fogok kigyulladni. :-))))))
2011. dec. 3. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kigyulladni. Azt szokas mondani,hogy egy repulout legveszelyesebb resze az,amig kiersz a repterre. En az ilyen hosszu utakat amugy utalom, legutobbi 9 oras repulutam alkalmaval mar a plafont is kapartam kinomban. Ha van lehetoseged es tudsz-aludj . Ezt csak igy lehet kibirni
2011. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:-) Ok megpróbálom köszi.
2011. dec. 4. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
egy thaiföldi csajszit ne hagyj ki
2011. dec. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A thai csajok eseteben vigyazz : eloszor szamold meg a jatekba kuldott golyokat ...:)
2011. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha nem gond, kihagynék egy thai csajszit, mivel nő vagyok és a barátommal megyek. Hihetetlen, hogy csak ez jut eszébe mindenkinek Thaiföldről. :-)
2011. dec. 10. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!