Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E vagy inkább...

Sony Xperia E vagy inkább Samsung Galaxy Mini II? Kérek szépen véleményeket mindegyik telefonról, melyik miért jó, jobb, vagy épp rosszabb, mint a másik. Melyik miben tud esetleg többet, vagy kevesebbet a másiknál?

Figyelt kérdés
Ezt a kettőt tudom most elhozni 1 ft-ért, szóval mást sajnos hiába ajánlotok most :(
2013. jún. 21. 11:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A kettő közül az Xeria E.
2013. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Xperia E. Sokkal jobb.
2013. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi, és leírnátok, hogy miben jobb?
2013. jún. 21. 11:44
 4/21 anonim válasza:
0%
Xperia E nagyon rossz. Hányadék kijelző stb stb. Meg ne vedd! Mini 2 jobb. Inkább azt vedd.
2013. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

3. Ha a Samsung adja a fizetésed, akkor biztosan jobb.


Kérdező: Az első a Jelly Bean (Android 4.1.x) szoftver, amit a Mini nem kap meg hivatalosan. A második a processzor, ami az E-ben 200mHz-cel magasabb órajelen üzemel. A harmadik, hogy minőségibb az egész telefon. A Mini 2 pár ejtés után komolyabban sérül, míg az E maximum rondán fog kinézni.

2013. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#4: Na és megmondanád hogy miben? A Mini 2-ben is ugyanolyan hányadék kijelző van (,és ráadásul még kisebb is) stb,stb...

A E jobb.

2013. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5. :) Ez alapján a sony strapabíróbb, ami nálam nem utolsó szempont, kisgyerek mellett viszonylag sokszor repül a telóm most is. (Mondjuk gyerek nélkül is sokat röptettem...) Most vettem észre, hogy vakuja egyiknek sincs, lehet, megpróbálom megvárni, hátha lejjebb megy az ára és akkor tudnék venni 1-2 héten belül ugyanígy egy sonyt, ami okosteló is és vaku is van, ha nagyon jobb nem is lesz a kamerája. De félek, ezekkel nem lehet fotózni. Jó, nem egy nikont helyettesítenék vele, csak mikor nincs épp nálam fényképező, jól jönne, ha erre is használhatnám
2013. jún. 21. 13:36
 8/21 A kérdező kommentje:
ha nem csökken más sonyknak az ára 1-2 héten belül, akkor az e marad, meggyőztetek :) De azért a fényképezés hiánya zavar. Tudom, ingyen készülék, ne várjak sokat...
2013. jún. 21. 13:38
 9/21 anonim válasza:
Az E helyett inkább Tipo.
2013. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#4


Ugye valami samsung b..i vagy?


Vagy sony utáló?

2013. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!