Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket Htc One vs Sony...

Melyiket Htc One vs Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés
A Sony gyönyörű na meg vízálló és erős hardveresen. A Htc is tetszik de nem tudom miért jobb mint a Sony? A Sonynak tényleg gyenge a kijelzője? Melyiket ajánljátok, az ilyenektől, hogy "Sony" és ennyi a válasz kíméljetek! Indoklást is szeretnék, hogy dönthessek, segítségér zöld kéz :)

2013. jún. 21. 18:53
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

A Z kijelzője abszolút elfogadható, szép is. Attól hogy TFT még lehet jó.

A Sony üdvöskéje 5", a HTC 4,7" képátlójú, a HTC jobban kézreáll, de a Sonyt meg annál nagyobb képen lehet élvezni.

Helyetted nem dönthetjük el melyiket akarod, mindkettő nagyon jó, attól függ neked mi kell.

Olvasd el a mobilarénás tesztjeiket.

2013. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
HTC
2013. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Sony fanatikusként egyértelműen a Z-t mondanám. Ami miatt én ezt választanám: kijelző mérete és felbontása, design, kamera felbontása, hardver, és milliónyi Sony okosság van benne, amit most nem lenne időm felsorolni. Én is azt javaslom, hogy nézz róla teszteket, írd össze táblázatba mindkettő tulajdonságait, úgy könnyebb lesz a döntés.

De ha a Sony-t veszed meg, inkább várd meg, míg kijön a ZR, mert akkor ennek tuti megy le az ára valamennyivel.

2013. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!