Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemesebb online boltból...

Érdemesebb online boltból vásárolni mint rendes műszaki boltokban? (pl. :Media Markt)

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy s2-t néztem ki magamnak, de olvastam sok helyen hogy a gsmline-nál néha megy a csalás h szürkeimport a termék, meg frissítésnél bekavarodik a telefon.

A média marktban pedig, ahol "elvileg" zsírújat kapnék, ott meg kb. +30.000Ft rajta a bolti haszon...

Melyik a jobb most akkor?



2013. jún. 21. 19:29
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Rendes bolt, nem a Media Markt. Nem lepődnék meg ha találnál 20 ezerrel olcsóbban akár.
2013. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi az rendes bolt? online bolt?
2013. jún. 21. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Az online boltok kapásból olcsóbbak az üzleteknél, mert nem kell üzlethelyiséget bérelni.

Már csak ennyit is le tudnak faragni az árból.


Online néha SOKKAL olcsóbban hozzá lehet jutni dolgokhoz (eredeti, legális formában), mint egy üzletben.

2013. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De itt most a telefon minőségére voltam kíváncsi elsősorban. Tehát hogy nem valami szutyok használt import cuccot szeretnék...
2013. jún. 21. 20:08
 5/5 anonim válasza:
Én évek óta online boltban vásárolok telefont, és egyikkel sem volt még semmi bajom. Konkrétan az ujmobilok-ról. Rugalmasak is, mert egyszer pl. nem néztem meg vásárlás előtt élőben egy telefont, mikor kezembe vettem, nem tetszett. Visszaküldtem, és vissza utalták az árát. Őket tudom ajánlani nyugodt szívvel.
2013. jún. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!