Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone tulajok! Milyen...

Windows phone tulajok! Milyen a wp az androidhoz képest? Érdemesebb azt választani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, android jobb.
2013. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az előzőre. Ez relatív. Mind a kettő jó a maga körében. Az android gyakran akad, fagy, a windows phone rendszer viszont SOSEM! az alkalmazások persze akadhatnak de maga a rendszer soha. Én ma voltam a rózsaszín szolgáltatónál kipróbálni a kiállított mobilokat. ezt az elsőnek mondom: Képzeld még a Samsung galaxy S4 (androidos) is megakadt. Viszont pl Nokia Lumia 620 vagy a 920 (amik windows phoneosak) egy pillanatra se akadtak.


a google play-en kb 700 000 android alkalmazás található (köztük sok sz*r és vírus)


a windows phone piacterén nagyon kevés a selejt de csak 150 000 alkalmazás áll rendelkezésre


Android: sokszor megbízhatatlan, instabil (nem mondom hogy mindig)


Windows phone Nagyon stabil (szinte) soha nem omlik össze, vagy akad (ha egyáltalán)


Android: nagyon személyreszabható, szinte végtelen variációjú beállítási lehetőség, widgetekkel amik mind különbözőek (azt mondhatnám hogy nincs két egyforma android telefon)


Windows phone: alig szabható személyre, kevés beállítási lehetőség, élő csempékkel amik kicsit egysíkú stílust tükröznek.


Android: megjelenít Flash tartalmakat a neten


windows phone: nem jelenít meg flash tartalmakat


tiéd a döntés, mind a kettő jó operációs rendszer. Remélem segítettem!

2013. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
volt windows phone om(nokia lumia 920) es egy nagy szar a windowsos! keves lehetosek a testreszabashoz bluetooth gagyi...fos az egesz! android viszont kezelheto ,testreszabhato jo bluetooth ...minden jo!(most htc sensation xl) ugy ANDROID!
2013. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez valóban relatív. Sok mindentől függ, leginkább a felhasználó ízlésétől.


Sok évig használtam androidot, de nagyon sokat szenvedtem vele. Testre szabható, rengeteg alkalmazás, de megbízhatatlan és instabil.

Nekem olyan telefon kellett, amire számíthatok. Ahol ha elindítok egy app-ot, akkor az induljon el, és ne gondolkozzon és ne fagyjon le háromszor. Olyan telefon, ami nem indul újra, amikor gondol egyet. Egy olyan telefon, amin tudom, hogy mi hol van, és mit hol kell keresni, és tudjam, hogy melyik program mit is használ pontosan. Ez pedig a windows phone. Vannak lemaradásai, kevéssé testre szabható. Cserébe azonban stabil a rendszer, és adatvédelmi szempontból is biztonságosabb. (Ez tény.)

2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!