Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen lett az iOS7?

Szerintetek milyen lett az iOS7?

Figyelt kérdés
Bika vagy fika?

2013. jún. 21. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem lett rossz, hozzá kell szokni az ikonokhoz stb. Szerintem (mint minden eddigi Apple ötletre) lecsap majd a Google is.
2013. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szifon.com ajánlom mert itt mindent leírnak róla.
2013. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár sokan szidják de a majmok elfelejtik, hogy ez BETA
2013. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na már bocs de RENGETEG funkció Android-ról lett másolva. (Quick toggles, rendes multitasking, stb) és mielőtt fikáznál, hogy Google/Android fan vagyok, közlöm, hogy ezt az iPhone 4S-emről írtam. :)
2013. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát jó, de annyira mind1, mi honnan lett másolva. végre van, és kész. lehet, hogy amikor androidba beleraktak 1 funkciót, lehet azt is symbian vagy más rendszerből szedték. amúgy így egyenlőre nem vagyok megelégedve vele. de remélem végleges sokat fog változni. ugyanis idáig úgy néz ki, hogy nagyon ki akarják dobni a piacról a 4/4S-t. véleményem szerint kb az 5 képernyőméretén néz ki jól. plusz a dock i5-ön átlátszó, tejüveg hatású, ez 4/4S-en meg sima szürke. ez szerintem a legnagyobb probléma, ami ronda. ikonokkal nincs konkrét bajom, meg semmi mással, én jelenleg is használom a beta-t. azt a néhány bugot leszámítva nincs vele bajom.
2013. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!