Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elfelejtettem a kódot a...

Ha elfelejtettem a kódot a samsung galaxy tab 2 7. 0-án mit csináljak?

Figyelt kérdés
ráraktam egy új kódot a tabletemre, és elfelejtettem.Már egy csomószor próbáltam de nem taálom el soha. Esetleg tudjátok hogy hogy kell kinyítni?
2013. jún. 23. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Számkód? Vagy milyen? Rontsd el sokszor és egy idő után kérni fogja a Gmail neved és jelszód. Beírod és kész.
2013. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a kód neve az hogy minta és van hat pont és azokat össze lehet kötni különböző módon.És már vagy 105-ször próbálkoztam de nem írt ki semmit.
2013. jún. 23. 11:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Kb a 10. próbálkozás után ki kell írnia. Vagy nem jelenik meg semmi a képernyőt? Pl.: "Elfelejtettem a mintát" szöveg? Ott a pontok alatt vagy felett, valahol a képernyőn?
2013. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
nekem is ez volt, örülj h nem jött a google fiók kérése, mert nekem jött és hiába irtam be a HELYES jelszót és felhasználót, nem fogadta el és így újra kellett rakni rá az androidot. Remélem segítettem.
2013. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Próbálgasd hátha sikerül!
2013. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is basztam el, kérte is a Google fiókot, el is fogadta.
2013. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ha nincs bekapcsolva a wifi, akkor annyi neki, bár én meg tudnám csinálni, ha van recovery menüje, és ott a külső sd-t látja.
2013. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Nekem nem volt bekapcsolva a WiFi és mégis elfogadta. Mivel a telefon a saját memóriájában tárolja a jelszót meg a felhasználónevet. Szóval net nélkül is elfogadja.
2013. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
nem igaz utolsó, már sokszor szembesültem ezzel.
2013. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a telefonomon 2.3.4-es android van rajta, se mobilnet, se WiFi nem volt bekapcsolva, mégis elfogadta. Mivel a telefon a saját memóriájába tárolja az adatokat.
2013. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!