Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kiküszöbölni azt,...

Hogy lehet kiküszöbölni azt, hogy az android folyton megnyisson egy csomó alkalmazást?

Figyelt kérdés

A telefonomon összesen 770 MB ram van, amit fel lehet használni. Ha újraindítom a telefont, akkor kb. 300 és 400 MB között van a foglalt memória. Ha megnézem egy óra múlva már 500 vagy esetleg 600 MB foglalt memória van, és így már csak 170 marad szabad.

Letöltöttem a clean mastert, bezártam vele minden futó alkalmazást, leesett a foglalt memória 450 MB-ra, frissítettem és már 550-en volt.. Megnyitja a térképet, a facebookot meg minden ilyen marhaságot.

Mit lehet ezzel csinálni, hogy ne fusson folyamatosan ennyi felesleges alkalmazás, és több legyen a szabad memóriám?


2013. jún. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Üríteni kell folyamatosan. Szokd meg az android ilyen. Esetleg beállítások > Alkalmazáskezelő és azon belül a futó alkalmazások, ott tudod esetleg bezárni rendesen a cuccokat. De úgy is el fog indulni egy idő után.
2013. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rootolás után lucky patcher
2013. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rootolni még nem szeretném :/ most vettem :D
2013. jún. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!