Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki aki járatos a root-ban...

Valaki aki járatos a root-ban vagy androiddal kapcsolatos dolgokban tudna segíteni?

Figyelt kérdés
most frissítettem Sony xperia sl-emet 4.1.2-re. minden tök jó rajta, de a notification centerben most megjelent egy csomó gyors elérés gomb. hang,bluetooth,wifi stb. nincsen semmi beállítás hozzá, és nem lehet kitörölni :S van rá valami megoldás?

2013. jún. 24. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. Nem használod ôket, rootolásal Lehet h ki lehetne törölni na de ebben nem vagyok biztos.
2013. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén SL tulaj vagyok. Ki lehet szedni, és lehet módosítani is, de az iszonyat meló egy kezdőnek, mivel a systemui.apk-t, és talán a framework-res.apk-t is szerkeszteni kell. Jobban jársz, ha rootolás után lecseréled egy másikra. Vagy átmeneti gativesztéssel nyitod a bootloadert, és felteszel egy CyanogenMod ROM-ot. Ha nem tetszik, visszazárható a bootloader nyom nélkül, és él tovább a garancia.
2013. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs esetleg egy oldal ahol ezzel a telefonnal foglalkoznak?:D

Amúgy jól értelmezem? ha lesz root rá, akkor keressek már módosított notification centereket, amit rámásolhatok a telóra? Ilyent kitől kérhetek ki csinálná meg nekem?

2013. jún. 24. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, az xda forumon keress rá az Xperia S-re, a két teló egyforma. Ha nem tudsz, vagy ott a sony mobil portál, vagy tudok én segíteni. Ezt a modderek megcsinálják neked, de Te is meg tudod.
2013. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha nem baj,akkor majd hozzad fordulnek segitsegert, miutan sikerult rootolnom :D

Viszont van még egy bajom, ami nem tudom mitől lehet... Amióta a 4.1.2 van rajta, ahogy leszedem a telefont a töltőről, 100%-ról egyből lemegy 95%-ra a töltöttségem :-S ez most szoftverhiba vagy akkumulátor? (akkura azért nem gyanakszom annyira, mert most vettem)

2013. jún. 26. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan. Ha gondolod, a rootban is tudok segíteni. Ez Sony féle szoftveres hiba, 2011 óta az összes Androidos Sony ezt csinálja, szoftvertől függetlenül.
2013. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Érdekes, nekem 2011-es Xperiám van de nem csinál ilyet, egyébként nekem nem tudnál segíteni a rootolásban? csak hogy ne kelljen egy külön kérdést feltennem ez ügyben, már régóta szerettem volna csak féltem hogy elrontom, nekem csak root kéne más nem. Várom válaszod. :-)
2013. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!