Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan van, hogy telefon...

Olyan van, hogy telefon hívásra kikapcsol a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Y telefonom és napi több alkalommal is kikapcsol. Azt hittem, hogy a zsebembe megnyomódik a gomb vagy valami ilyesmi, de amikor kirakom az asztalra és ott is kikapcsolt, akkor arra gondoltam, hogy talán aksi hibás lehet. Ma éppen a vezeték nélkülii fülesen hallgattam zeniét és a telefontról szólt ezért közvetlen az antenna mellé rakta. Így ha hívnak és a ház másik végében vagyok a füles elkezd prüttyögni ugyebár mert megzavarja a jelet. És elkezdet egyszer rendese prüttyögni mint s hangszórók is szoktam. De csak annyit prüttyögöt amennyi az előtt van mielőtt a telefon megjelenítené a hívás. És amikor ugye meg kellet volna jeleníteni a hívást kikapcsolt. Arra gondoltam, hogy az aksi totál káros és nem bírja a hívást, de felhívattam magam a barátaimmal és mind feltudott hívni. És arra gondoltam, hogy a telefonom egy bizonyos szám hívásakor kikapcsol? Lehet ilyesmi? 16/F

2013. jún. 24. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor a barátaid hívtak, akkor is ment a bluetooth vagy a wifi?
2013. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik se ment semikor.
2013. jún. 24. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, úgy értettem, a vezeték nélküli füles az a telóról ment bluetooth-on. :)
2013. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3,5 jack-kel megy rendesen :)
2013. jún. 24. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!