Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pénteken veszek egy új fülest,...

Pénteken veszek egy új fülest, a telefonom: xperia mini pro. Milyet?

Figyelt kérdés

Egy Skullcandy-re vagy egy Sony-ra gondoltam, árban úgy 3000-4000Ft körülit szeretnék. Ha Skullcandy akkor ilyenre gondoltam, semmi extra:

[link]

ha viszont Sony akkor még nem tudom:/ olyat még nem néztem ki. Szóval az lenne az egyik kérdésem, hogy a Skullcandy-ről mi a véleményetek? meddig bírja? jó füles? és melyiket ajánljátok, egy Sony-t vagy jó a Skullcandy?

A másik pedig, hogy ha Skullcandy akkor azt megkapom mondjuk a MediaMarktban? Előre köszönöm:D



2013. jún. 24. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

SC-t ne, nagyon gyenge. akkor már ezek közül


[link]


[link]


[link]


mondjuk 5ezer a két első, meg a sennheiser már 6 , de ennél alább nem kéne adni. skullcandy összes árkategóriájú fülese,fejese ratyi

2013. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
és ezt nem csak úgy mondom, 2 hónapig használtam(sajna) skullcandy-t , utána magától elcsesződött , kicseréltettem egy sennheiser-re ami ráadásul olcsóbb is volt , és sokkal jobban szól
2013. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!