Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Samsung galaxy...

Szerintetek Samsung galaxy mini vagy galaxy young?

Figyelt kérdés
Nem tudok a két telefon között dönteni :/

2013. jún. 24. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A young egyértelműen jobb bár mindkettő egy nagy sz.r.
2013. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A mini régi és elavult, a young (s6310)az meg egy idén kiadott, modernebb készülék, drágább is meg jobb is.

Viszont ha a young alatt a tavaly kiadott y-t (s5360) érted, akkor hát mindegy, hogy az vagy a mini, mert ugyanolyan elavult mind a kettő és kb. ugyanannyiba kerülnek.

2013. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első okos telefonom lesz, szinte minden telefonra mondják, hogy szar. Csak a lényeg, hogy ne akadjon.
2013. jún. 24. 20:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Csakhogy melyik jobb, a lényeg hogy jobb legyen a mostani LG-T500-nál :P
2013. jún. 24. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
ne akadjon? ne androidos telefont nézz.
2013. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor még vannak ezek: Samsung Galaxy Ace, Huawei Ascend Y200, meg Nokia C5-03(Symbian[ami egy szar telefon])
2013. jún. 26. 07:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyre rosszabb. Az y200 még jó is lenne, mert abban jobb proci van mint a többiben de a 256 MB ram azért elég karcsú.

Nem hiszem el, hogy nem lehet találni legalább egy Tipo-t.

2013. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem a Huawei Ascend Y200 tetszik, sok jót olvastam róla. A memóriája elvileg kicsi, de van 4GB-os memória kártyám, meg szerintem adnak hozzá.. Egyépként meg a Sony Xperia család sosem jött be annyira. Nekem nem kell túlmodernizált telefon, nekem elég, ha netezni tudok vele, tudok rá appokat letölteni, és tudok rajta játszani. Nekem
2013. jún. 26. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Hiába lenne hozzá memóriákártya, akkor is a belső memóriába fognak települni a dolgok. Az meg ugyebár kevés, elég sok nagy méretű alkalmazás van már a Playen tehát elég kevés dolgot fogsz tudni telepíteni rá. Root után meg egy link2sd-vel mondjuk valamennyire ki lehet küszöbölni.

256 mega ram, meg már nagyon kevés. Volt telefonom ennyi rammal és nem volt egy élmény. Maga a rendszer még egész jó sebességgel tudott futni, de az alkalmazásoknál érezhető volt, hogy ez így nagyon nem jó, sok volt az akadás, lassú volt, meg volt amit hiába telepítettem nem indult el. Szerintem előbb-utóbb te is bele fogsz futni ebbe a problematikába. Ez az egy szépséghibája van az y200-nak. Az összes többinek meg az armv6-os proci.

A Tipo-t azért írtam mert az már tényleg egy nagyon jó alsókategóriás telefon, nagy belső memóriával és kétszer annyi rammal mint ami az y200-ba van. Nem egy túlmodernizált telefon csak használhatóbb. Meg ott van a másik hasonló telefon, a Samsung galaxy mini 2. De ha a young tényleg a young és nem az y, akkor vedd youngot Ugyan az mint a mini 2, csak frissebb rendszerrel meg egy kicsit még több rammal (512 helyett 768 MB)

2013. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül ZTE Blade 3-at kaptam.
2013. júl. 4. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!