Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A család-barát kedvezményt a...

Szandra000 kérdése:

A család-barát kedvezményt a T-MOBILE-nál be lehet kapcsolni feltöltőkártyás ügyfeleknek is?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 12:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek!
2013. jún. 25. 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Be lehet, de úgy működik hogy pl nekünk 5 telszám van benne, és kell hozzá egy előfizus, az ő nevére kell kötni a családbarátot, és ő vonhat be további telefonszámokat, ami lehet feltöltőkártyás is. Amúgy tudomásom szerint tavaly üta nem lehet már családbarátot kötni, a már meglévőket, így a miénket is meghagyták, de újat már nem lehet :( Mert ami jó azt természetesen megszüntetik, mert rájönnek, hogy az ügyfélnek esetleg megéri :/
2013. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én novmeberbe csináltattam én vagyok elöfizus és pluszkét dominos van mellettem és 5en lehetünk. elég olcso és ha beszüntették talán azért mert emgéri mikor 5000ft szokott lenni a sázmlám azt lenne vagy 40-50ezer mert oda van irva persze h igy sokkal kevesebb nekik
2013. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!