Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használható valamire a Nokia...

Használható valamire a Nokia 808 telefon 41 megapixele?

Figyelt kérdés
Egyáltalán használható-e fényképezésre?

2013. jún. 25. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gondolom azért van rajta... Vagy nem értem, hogy miért kérdezed, hogy használható-e fényképezésre egy kamera.
2013. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést... Egy VGA kamerával is lehet fényképezni
2013. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem vagyok elragadtatva:


[link]

2013. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Amit a harmadik linkelt, tényleg rossz kép, de ez:


[link]


szerintem megéri..:D

2013. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
A nagyobb felbontású kép részletgazdagabb. Ha rázoomolsz akkor sokkal több részletet mutat.
2013. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne a megapixeleket nézd, semmit nem mondanak. Ennek ellenére 808 PureView rendelkezik a legjobb fényképezőgéppel mobiltelefonok közül, de ezt nem a sok pixelnek köszönheti, hanem a többihez képest nagynak számító lencserendszernek, valamint a nagy érzékelőnek. Ha a Nokia végre méltóztatná kihozni az utódját WP oprendszerrel, bajban lennék (az OS-t magát nem érzem még kiforrottnak).
2013. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a kérdést, hogy ennyi pénzből (100ezer) már elég jó fényképezőgépet lehet venni és ehhez képest ez a Nokia mennyivel használhatóbb fényképezésre?

Testvéremnek volt ilyen telefonja, csak ellopták, szinte csak fényképezésre használta és most gondolkodik, hogy újra ezt a telefont akarja megvenni.

Próbáltam meggyőzni, hogy fényképezőt vegyen, de hajthatatlan.

2013. jún. 26. 08:20
 8/15 anonim ***** válasza:

semennyivel. akármekkora megapixel az akkor is csak egy telefon marad.


ha megnézel egy kompakt 10megapixeles fényképet egy bridge géppel szemben akkor ég és föld. ha egy tükörreflexessel akkor föld és mars a különbség.

ezzel azt akarom mondani hogy a telefonok soha de soha nem fognak eelérni olyna kép minőséget mint egy normális fényképező. ha szép képeket akarsz csinálni akkor minnél nagyobb lecsés gépet kell venni (meg még sok 100 szem elött tartandó dolog) nem telefont

2013. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy egy digitális fényképezőgéppel jobban járna, ha CSAK fotózni akar vele. Viszont ha telefonként is ezt használja, akkor mindig nála lenne, ami digitális fényképezőkről nem biztos, hogy elmondható (főleg hogy komolyabb optika miatt még nagyobbak is, ergo kényelmetlenebb pluszba hordozni). Én pl hiába van egy komolyabb fotógépem (messze nem DSLR, de azért sokmindent enged állítani, és képminőségét tekitnve is erős
2013. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Előzőt befejezve (véletlenül küldtem el):

Én pl hiába van egy komolyabb fotógépem (messze nem DSLR, de azért sokmindent enged állítani, és képminőségét tekintve is erős korabeli kategóriatársaihoz képest), mégis inkább mobillal fotózok, mert az mindig nálam van, feleslegesen meg nem szeretek dolgokat hurcibálni. PV 808 meg már elég jó kompromisszum ilyen téren szerintem...

2013. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!