Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy Vodafon...

Most vettem egy Vodafon 533-ast. Áttettem a régi telómból a kártyát, és nem jelennek meg a nevek a telefonszámokkal. Most tényleg át kell másolnom egyenként? Amúgy akinek van ilyen telefonja, elégedett?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a SIM kártyán tárolta a neveket, hanem a telefonban, akkor csináld azt, hogy visszateszed a SIM-et a régi telefonba, kiadod a parancsot, hogy minden telefonmemóriában rögzített nevet tegyen át SIM-re, úgy már jó lesz. Ha nincs ilyen parancs, akkor Nokia PC Suite segítségével(bluetooth, infra, vagy adatkábel használatával) tudsz biztonsági mentést készíteni a régi telefon adatairól, amit át is tölthetsz az új telefonba.
2009. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. közben már rájöttem, mit kell tennem.
2009. okt. 15. 07:50
 3/3 anonim válasza:
te nagyon okos a telefonban vannak a számok nem a kártyán!!!
2009. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!