Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vs Samsung Galaxy S4...

Iphone 5 vs Samsung Galaxy S4 melyik a jobb? miért?

Figyelt kérdés
ár érték arányt ne vegyük figyelembe!csak a erről a 2 készülékről essen szó
2013. jún. 26. 12:32
 1/5 Osynho ***** válasza:

A szifon egy nagyon jó méretű, hordozható mobil, szerintem kb ez az ideális méret. Prémium anyagok, összeszerelés, szép kijelző, jó kamera, iOS oprendszer, ami stabil, de kötött és a legújabb frissítését sokan szidják. Amit az androidtól "vettek kölcsön", az persze jó. :P


Az S4 a Samsung erődemonstrációja, minden felesleges(nek tűnő) extrával, nagyon erős hardverrel. Android, tehát viszonylag nagy szabadság. Jó nagy kijelző, full hd felbontással, ami miatt a készülék pingpongütő méretű (az S3-nál viszont hajszálnyit kisebb a nagyobb kijelző ellenére). Ezért netezni, videókat nézni, játszani ideális, de hordozni, telefonálni kevésbé kényelmes, mint egy 5-ös szifonnal. Ez persze szubjektív. Ami nem tetszik, az az anyaghasználat. Szerintem nem illik egy ilyen kategóriás telefonhoz. Ahogy a pentile matrix kijelző sem, de az ekkora felbontásnál talán nem vészes (persze, ha valaki kötekszik, akkor azért hiányosság ez is)

2013. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy galaxy s4 büszke tulajdonosa vagyok kb 1 hónapja! :) Nagyon szeretem, egy jól összeszerelt kis kütyü!

Az anyaghasználat sokak szerint gagyi, de szerintem pont jó. Én pont azt "szeretem benne", hogy amikor hatalmasat bénázok és leejtem a telót, egyből a hátlap esik le+az aksi és ált a képernyő megússza szárazon... (még az új telómat szerencsére nem ejtettem le, de az előző modelleknél is ez az anyaghasználat volt jellemző).

Egyedüli negatívum, hogy picit csúszós a hátlapja, de engem speciál egyáltalán nem zavar, hogy nem acél vázas.

Igaz, hogy nagy, de sokkal könnyebb és kecsesebb, mint gondolnád. A családban van egy s3-as és mellette az s4 (hiába nagyobb) egy kecses balerina. Persze lehet, hogy elfogult vagyok, mert régóta vártam a telefont és nagyon szeretem. De ez az én véleményem.

Nekem viszont az iphone túl kicsi (bár a samsung meg lassan túl nagy). örülnék, ha végre megtalálnák a megfelelő méretet, mert ez kezd kicsit idegesíteni, hogy a telók akkorák lesznek lassan, mint a tabletek.


Nekem van androidos és iOS-os kütyüm is. Mind a kettő egy stabil operációs rendszer. (Jöhetnek a nagy iphone fanok, de az iOS is tud fagyni, nem kicsit... az ipad-em pl rendszeresen szokott hibaüzeneteket küldeni... de ez nem csoda, ezek gépek és ami elromolhat, az el is fog romlani).

A telómmal eddig semmi probléma, egyre jobban megszeretem. Bár a hangos képnek nem sok értelmét látom (akkor már videó)... de a "dráma" opcióval vicces képeket lehet csinálni! :) Sok felesleges újítást tettek bele, ami inkább parasztvakítás, mint használható program... de lényegében egy jól összeszerelt kütyü!

A te döntésed! vedd meg azt, amelyik jobban tetszik és jobban kielégíti az igényeidet.

2013. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az apple termékek mindig is rossz ár-érték aránnyal rendelkeztek. Mindenki az anyaghasználatot emlegeti,de én speciel nem az szerint választok okostelót,hogy milyen a fogása,hanem hogy mit tud.
2013. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Plusz az Iphone kopik... Egy 200 ezres telefonnál azért elég szégyen ez...
2013. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem majdnem féléve van iphone 5 ösöm fehér, se kopás se karc nincs rajta. nemtom miröl beszélsz h kopik
2013. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!