Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilnak bírja tovább...

Melyik mobilnak bírja tovább az akkumulátorja és melyik a tartósabb (minőségibb anyagfelhasználású)?

Figyelt kérdés

1.Sony Xperia Z

2.Htc one

3.Samsung galaxy SIV



2013. jún. 26. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkuideileg az S4 kiemelkedik a többi közül. A tartósságot a garanciához is lehet szerintem sorolni, ami az S4-nél egész jó, mert házhoz jönnek a Samsungosok, ha Samsung garanciád van, és akár 10perc alatt kicserélik amit ki kell, vagy hasonló. Azért +1 pont a Samsungnak, mert szerintem elég jó ez. Minőségibb anyaga talán a HTC-nek van, de az nekem azért nem jön be, mert láttam drop test-et róla, és leesett, és a hangszórót védő műanyag lepattant, onnantól meg mehetne a szerviz-be, de azt meg nem nagyon szeretik cserélni, lehet megvonják a garanciát miatta.

A Z az jó, mert talán ütésálló, és vízálló, de akkuideileg gyenge. Ha az akkuidő számít, akkor az S4-et kell választanod. A prémium minőségre a HTC-t, de a szétszedhetőség elég negatív dolog. Pl. képzeld el, hogy neked 2 év múlva lejár a garanciád, az akkura így is csak 1 év garid van, és akkut lehet még az S4-ben is cserélni, de a többiben pedig nem, és ha az hal be, akkor kidobhatod a telefont.

akkuidők:

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És az Samsung galaxy S III hol áll a sorrendben?
2013. jún. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!