Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érintő képernyős telok...

Az érintő képernyős telok mennyire strapa boriak?

Figyelt kérdés

Több haveromnak is van de vagy a képernyőjük törtbe vagy szoftverhibás lett v karcolódott....

Tudom hogy már lassan csak ilyet gyártanak de meddig bírják átlagba ha le is essenek párszor ?

Mondjuk én még nem vennék ha nem muszáj örülök a 6300-s Nokiámnak ami 6 év után is tökéletesen megy.

Bár butább mint jelenlegi társai, de engem tökéletesen kiszolgál.



2013. jún. 26. 22:35
 1/7 A kérdező kommentje:
strapa bíróak bocs.
2013. jún. 26. 22:36
 2/7 anonim válasza:
őszintén én annyira nem rajongok érte. Szerintem 1 -2 évet bír. Idegesítő hogy kesztyűben kezelhetetlen és előfordul hogy belassul. szerintem majd eljön az az idő hogy eltűnnek a sima mezei nyomógombos telók. Ha a telefont a híváson sms-zésen kívül másra nem nagyon használod akkor felesleges érintőset. Az enyém androidos egy csomó alkalmazást le lehet tölteni rá és 1-2 napig bírja csak az aksi ha tényleg használom a programokat vagy wifizek.
2013. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Így van a híváson sms-zésen kívül másra nem nagyon használom, még van berakva egy letöltött háttérkép meg egy kedvenc szám csengőhangnak de ennyi.

És az én aksim 4 napig is kibírja, bár lehet azért mert átlagba csak napi 5-10 percet használom.

2013. jún. 26. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Az XT720-as Motorolám elég jól bírta a strapát. Sokszor esett elég nagyokat és a kijelzője sose tört be. Ez a gorilla glass egy elég jó megoldás volt.

Most van egy Desire S-em és ez is esett 1x-2x és sajnos a kijelző jobb alsó sarkában van egy repedés, de ettől függetlenül működik a kijelző.

A szoftverhiba az bármilyen készüléknél előfordulhat, a karcolódás szintén, de igen, az érintős mobilok a kijelző sérülésekre érzékenyebbek, mint a hagyományos kialakítású telefonok. A tartósságukat/élettartamukat tekintve semmivel sem rosszabbak mint a régebbi telefonok.

Bár az tény, hogy nem mindenkinek a legjobb választás egy okostelefon.

2013. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Samsung s5230 telefonom van, sokszor esett le buszon meg itthon is, képernyője sosem tört be, nem volt szoftverhibás sose, 2 évvel később kellett a képernyőjét cserélni, mert nem érzékelt semmit
2013. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2 év az nem valami sok idő é ha jol tom a képernyő csere kb 30-40 ezer. Szóval akkor nem vennék érintős telot.

Köszi a válaszokat.

2013. jún. 27. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Telefonfüggő, hogy mennyibe kerül a kijelzőcsere. Én hardveraprón érdeklődtem egyszer, hogy mennyi lenne a Desire s kijelzőjének a cseréje, akkor 15-öt mondtak rá. De megrendelhetem ebayről is a kijelzőt lényegesen olcsóbban és ki is cserélhetem otthon, magamnak. De valahogy nem merném szétszedni ezt a telefont.

Szóval nem minden telefonnál kerül olyan nagyon sokba a kijelzőcsere.

Haveromnak 3 éve van s5230-asa, neki nincs ilyen jellegű problémája. Meg van még apámnka egy 696-os asus pda-ja, az is van már vagy 6 éves, szintén érintős és a mai napig jól működik.

2013. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!