Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a SIM-kárty...

Miért nem érzékeli a SIM-kártyámat a telefonom?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem egy Samsung Galaxy S Advance-t a T-mobileban,és tökéletesen ment,viszont mikor jöttem haza,kiírta egyszer,hogy "Sim-kártya eltávolítva",és azóta egy ilyen simkártya-jel egy felkiáltójellel fennt van az térerő mutató mellett baloldalt,és hívni sem lehet senkit,azt írja,hogy a mobilhálózat nem elérhető...pedig ellenőriztem a sim-kártyát,és jól van betéve...mi a baja?

2013. jún. 27. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az hogy samsung. vidd vissza gariba
2013. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szemét ez a telefon...hallod olyan fél 2 fele rendbejött,érzékelte a simet,most meg kiírta h sim kártya eltávoltva... DE SEMMIT NEM CSINÁLTAM!
2013. jún. 27. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseriteni de a samsung alsó kategoriába gyárt telefont. felsőkategorás áron.

1ft-ot nem ér eggyik sem. csak van birka aki megveszi ezért árulják ilyn árban

2013. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez előtt egy Samsung Galaxy Ace-m volt,annak nem volt semmi baja..
2013. jún. 27. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

A Samsung Mini köztudottan a legolcsóbb telefon. Szóval nagy marhaság hogy felsőkategóriás áron. Az is köztudott, hogy évek óta a no. 1 telefongyár. 1000000000 ember nem téved. Ennyit erről.

Kedves kérdező! Azonnal vissza kellett volna vinni a T mobilba. Ott megnézték volna és cserélték volna szükség szerint vagy a simet vagy a telefont.

2013. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Viszont én nem tudom,csak az első 2 napon csinálta ezt.. miután megvolt az első feltöltése a telefonnak,a 12 órás,még 1 napig baszakodott,most pedig nincs semmi baja.érdekes
2013. júl. 11. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Kell egy kis idő, hogy felébredjen a téli dobozban töltött álomból. :)
2013. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik :P És nem tudjátok,hogy fényképezőjével hogy lehet közelíteni?XD csak mert nekem ötletem sincs,a hangerő szabályzó gombbal már próbáltam:S meg hogy hogy lehet képernyőmentést :D
2013. júl. 13. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem lehet közelíteni. Nincs rajta digitális zoom.

https://www.youtube.com/watch?v=XIMEJW4yK8o&feature=youtube_..

2013. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos el kell keserítselek, nekem is samsung galaxy s advancem van és ugyan ez a baja, csak én 2013.01 hónapban vettem, és azóta ezt csinálja állandóan. Laikusként azt gondoltam először, hogy sim kártya a hibás, de kicseréltem és ugyan ezt csinálja azóta is. Néha pár napig nem, néha meg napi szinten 10x csinálja legalább. Mindig újra kell indítani a telefont, ez a jobbik eset mert utána akkor jó. De sokszor ezután se javul meg. Nekem most lett elég, viszem vissza a boltba amíg garanciális, remélem nem javítják hanem cserélik a készüléket, mert ha egyszer javítanak valamit, az előbb utóbb megint rossz lesz...
2013. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!