Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri azt a plusz 10-20 ezer...

Megéri azt a plusz 10-20 ezer különbséget, hogy az S3 helyett az S4et válasszam?

Figyelt kérdés

Nézegettem neten, de mindenhol más, tehát egy reális átlagár esetében.

Vhol láttam, hogy 110-120 körül van az S3 és már 140-150 körül láttam S4-et?

S3at meg tudnám venni, mert van annyi spórolt pénzem, csak hogy szerintetek akkor érdemes lenne inkább már azt a nevetséges különbözetet még összespórolni és akkor azt megvenni?

Nem érdekelnek az olyan válaszok, hogy minek akarok ilyet, ha nem is értek hozzá meg hogy számomra felismerhetetlen a különbség.

Ha nem is tudom a telefonnak minden apró adatát az egy dolog. Viszont én tényleg kihasználnám.

Most a sima S van meg, és szinte mindent ezen végzek, nem is használok már laptopot. Tehát úgy gondolom, hogy azt is elég jól kihasználtam.

Természetesen nem csak a FB, YT, meg a kamera funkcióira gondolok.

Nagyon megköszönném, ha normális, kulturált hozzászólásokat kapnék a kérdésemre.



2013. jún. 27. 11:36
 1/4 anonim válasza:
az s2 és az s3 között nem sok volt a különbség, de az s3-s4 között elég sok. megéri rákölteni azt a +20-at. de elég sok ismerősömnek problémái vannak az s4el. sokan hordják vissza szervizelni.
2013. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen problémákkal?

Amúgy én azt olvastam valahol, hogy az S3-at is sokan visszaviszik.

2013. jún. 27. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg telefont visznek szervízbe nem csak ezeket. Most van a 3. okostelefonom és mind a 3 kétszer volt szervízbe mivel garancia után muszáj elromlaniuk különben nem vennél újat. Érdemes az s4-et venni mert újabb. A cm vezető mondta hogy aki s2-vel rendelkezik érdemes s4-et vennie de aki s3-a van annak nem érdemes, de ha neked nincsen s3-ad (miért is lenne hiszen akkor nem kérdezted volna) akkor s4.
2013. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Mar hajlok nagyon az s4 fele. Lehet dragabb, de csomot dolgozok..felre is tudtam tenni. Tehat igy talan megengedhetem magamnak.
2013. jún. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!