Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sok, ingyenes, vagy ingyenesen letölthető játék legyen rajta, jó, éles képeket csináljon, ingyenes Facebook(nem muszáj), érintőképernyős, és lehetőleg szép legyen.

2013. jún. 25. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Samsung S3, S4, Note 2. Mi az hogy ingyenes Facebook? Ingyen van minden telefonon. Csak wifi Legyen vagy mobilnet.
2013. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi! :) De azt elfelejtettem, hogy GPS is kellene bele.
2013. jún. 25. 11:09
 3/9 A kérdező kommentje:
és magyar legyen
2013. jún. 25. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindhárom tudja.
2013. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi! :)
2013. jún. 25. 11:38
 6/9 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy a Samsung Galaxy(amiket ajánlott az imént valaki) nincs magyar nyelven, viszont ti azt mondtátok magyar menü is van. akkor most magyar vagy nem?
2013. jún. 25. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem magyarok gyártják a Samsungot, így alapból nem magyar nyelvű. Magyarországon vedd meg és ha neten rendeled (10-20 ezer forintokat spórolsz), szólj nekik hogy mindenképp Legyen rajta a magyar. M

Különben a Samsung hogyan tudná eladni országunkban a telefonjaikat? Nem gondoltad át a kérdést kedves kérdező. Csak érdekességként említem, hogy amikor a fent felsorolt telefonok közül bármelyiket megveszed, a billentyűzet beállításoknál felajánlja az összes nyelv letöltését, így akár cirill betűvel is írhatsz.

2013. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 25. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy young 2
2015. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!