Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkalmazások visszaállítása?...

Alkalmazások visszaállítása? Hogyan?

Figyelt kérdés

Meghibásodás miatt vissza kellett állítanom a telefonom gyárira, de előtte természetesen lementettem mindent Kiesre. Az alkalmazásaimat is. Aztán Kiesről visszaállítottam a telómra mindent, képeket, hangokat, videókat stb vissza is állította, viszont a beállítasaimat, fiókomat nem, valamint a már korábban megvásárolt alkalmazásaimat nem. Oké, újra beállítottam mindent és behúztam a fiókom, de azért a megvásárolt alkalmazásaimat is szeretném visszakapni.

Nem tudjátok, miért nem húzta vissza? A párom ugyan ezt csinálta a telójával és neki megkérdezte, hogy visszatöltse-e az alkalmazásokat. Nekem meg se kérdezte, egyszerűen csak elveszett.



2013. jún. 27. 15:13
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha sehogy se sikerül menj rá gépről a play.google.com-ra és a saját alkalmazások közül told vissza ami kell. Mégegyszer kifizetni biztos nem kell.
2013. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom.sikerult
2013. jún. 27. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!